Serial Botoks – Wszystkie Odcinki Online

Serial Botoks – Wszystkie Odcinki Online

Jan. 31, 2018
Twoja Ocena 0
8 30

Creator

Creator

Obsada

Video trailer

opis

Po niebywałym sukcesie filmu Patryka Vegi „botoks” twórcy postanowili kontynuować losy bohaterów tego filmu w serialu pod tą samą nazwą. To niespotykany do tej pory ruch w polskiej kinematografii czasu współczesnego. Jak możemy się domyśleć z zwiastunów, serial będzie jeszcze bardziej wulgarny, nasycony przemocą i seksem oraz pełen patologii czy przekleństw. Mimo to właśnie taka formuła podoba się wielu widzom. Bez przyczyny Vega nie faszerował by nowej produkcji jeszcze większą ilością demoralizujących scen.W serialu zostaną rozszerzone wątki znane nam z kinowej produkcji i możemy się spodziewać niemałego zaskoczenia. Osobiście jeszcze raz oglądając film Botoks mieliśmy wrażenie, że rzeczywiście historie można jeszcze dalej kontynuować.

Botoks odcinek 1 będzie z całą pewnością kluczowy dla popularności tego serialu. Jeżeli okaże się że czuć w serialu klimat produkcji Vegi to jesteśmy przekonani że odniesie sukces być może nawet większy niż produkcja z ekranów kinowych.Wszystkie odcinki tego serialu wydaje oczywiście platforma showmax i to tam można go tylko obejrzeć.Mówiąc szczerze to bardzo dobrze gdyż mamy pewność że materiał będzie dostępny w wysokiej jakości od razu w dniu premiery i to we własnym domu .

My ze swojej strony zachęcamy do obejrzenia 1 odcinka serialu Botoks . Tuż po premierze ukarzą się także linki do kolejnych dlatego bądźcie z nami na bieżąco i śledźcie naszą stronę.


         
 

Serial Botoks – Wszystkie Odcinki Online
Serial Botoks – Wszystkie Odcinki Online
Serial Botoks – Wszystkie Odcinki Online
Oryginalny Tytułbotoks
Data Pierwszej EmisjiJan. 31, 2018
Data Ostatniej EmisjiJan. 20, 2019
Sezony1
Odcinki6
StatusReturning Series

Podobne Tytuły

(2) comments

  • Wixer2128 stycznia 2018Odpowiedz

    Vega się popisał heheh to jest troche parodia Botoksu

  • Matylda.s28 stycznia 2018Odpowiedz

    Jak by ktoś się zastanawiał to powiem tak. Podobał ci się botoks to Oglądaj .
    Nie ? To tez oglądaj bo serial lepszy xD

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website