Oglądaj Wszystkie serie Pitbulla ! TYLKO U NAS!

AdminMarzec 12, 2018Wyświetlenia 1484

Kochani mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość .Już niebawem swoją premierę będzie miał ” Pitbull Ostatni Pies ” na którego czekają wszyscy miłośnicy Pitbulla dlatego już teraz możecie obejrzeć wszystkie poprzednie serie  na platformie SHOWMAX !

  • Wszystko zaczęło się w 2005 roku gdzie światło dzienne ujrzał film ” Pitbull ” .Głównymi bohaterami był Marcin Dorociński jako ” Despero ”  oraz Andrzej Grabowski jako ” Gebels ” to właśnie oni między innymi zapoczątkowali wielki kinowy fenomen . Pitbull to film policyjno-sensacyjny który opowiada nam o policjantach współpracującymi z bandytami by dotrzeć jak najszybciej w środowisko przestępcze .

OGLADAJ PITBULL 2005 ONLINE !

  • W 2016 roku Patryk Vega powraca z kolejnym wielkim fenomenem ! ” Pitbull Nowe Porządki ”  to druga częśc  wielkiej Polskiej Produkcji, która zdobyła kolosalne wyniki oglądalności .  Tym razem za sterami stają nie kto inny niż Piotr Stramowski jako ” Majami ” , Andrzej Grabowski jako ” Gebels ” oraz Bogusław Linda jako ” Babcia ” . Sami przyznacie, że zapowiada się fantastycznie ! Sława, pieniądze, kobiety to wszystko mają właśnie Ci mężczyźni więc czego chcieć więcej ? ! Kropkę nad ” i ” stawia Tomasz Oświęciński, który swoim czarnych humorem dopełnia puste pola w filmie .

OGLĄDAJ PITBULL NOWE PORZADKI 2015 ONLINE ! 

 

 

  • W trzeciej serii dominowały zdecydowanie kobiety . ” Pitbull Niebezpieczne Kobiety ”  to opowieść o młodych i ambitnych policjantkach, które chcą być w swoim fachu najlepsze i próbują udowodnić mężczyznom, że słaba płeć wcale nie jest taka słaba . Tutaj w główne role wcielają się między innymi : Sebastian Fabijański jako „Cukier”,  „Joanna Kulig jako ” Zuza” oraz Alicja Bachleda Curuś jako „Drabina” . Patryk Vega i tym razem osiągnął sukces fani pokochali jego filmy dlatego wielkim zaskoczeniem było gdy okazało się że ostatnia z części Pitbulla, która swoją premierę będzie miała lada moment nie reżyseruje sam Vega. Jak każdy się mógł już zorientować ostatnią serię reżyseruje Władysław Pasikowski .

OGLĄDAJ PITBULL NIEBEZPIECZNE KOBIETY 2016 ONLINE ! 

 

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website