Oglądaj Legalnie Filmy Online W Internecie – SHOWMAX

Najlepszy sposób na oglądanie filmów online w internecie .Sprawdź platformę SHOWMAX i zostań na dłużej.

AdminStyczeń 27, 2018Wyświetlenia 16741

Jeszcze do niedawna oglądanie filmów w internecie kojarzyło się raczej z działającymi na pograniczu prawa stronami udostępniającymi, często najnowsze hity jeszcze w dzień premiery.
Zazwyczaj jakość prezentowanych tam materiałów była bardzo mizerna i oglądanie filmów nie było przyjemne. Jednak do tej pory strony te cieszą się dużą popularności.Znalezienie jednak dobrej jakości produkcji tuż po premierze jest raczej niemożliwe. Mimo wszystko strony te mają się dobrze, a nie rzadko czerpią także korzyści ze sprzedaży kont premium.

 

Od niedawna jednak w Polsce pojawiła się platforma, która zmienia wszystko w diametralny sposób. Pozwala ona oglądać Filmy Online w legalny sposób. Mowa o platformie Showmax.pl, która pozwala oglądać filmy , seriale i programy w wysokiej jakości. W showmax każdy ma pełną kontrolę nad swoim kontem. Sam osobiście dostosowujesz jakość a platforma potrafi odpowiednio dobrać i polecić produkcje które mogą nas zainteresować .
W skrócie showmax można nazwać taką internetową wypożyczalnia filmów, przy czym dokonując rejestracji mamy dostęp do wszystkich tytułów i tak naprawdę nic nas nie ogranicza.

 

 

Showmax to stosunkowo nowa strona do oglądania filmów online która po raz pierwszy została uruchomiona w 2015 roku w RPA.W tym kraju platforma skupiała się przede wszystkim na lokalnych produkcjach.Od 14 lutego 2017 oficjalnie działa on w Polsce w przeciwieństwie do wersji Afrykańskiej nie skupia się tylko na polskich produkcjach. Oczywiście możemy tam obejrzeć nie zwykle popularne w Polsce filmy takie jak Botox , Porady na zdrady , Wszystko albo nic czy też już wkrótce Kobiety Mafii oraz Pitbull: Ostatni pies lecz nie braknie też filmów zagranicznych.Do tych najbardziej popularnych możemy zaliczyć chociażby Jackie , Zło we mnie czy też film Stan Gry . Już wkrótce biblioteka zostanie uzupełniona o mnóstwo nowych produkcji . Co miesiąc na Showmaxie uzupełniana jest baza filmów i seriali więc każdy znajdzie dla siebie to, co go interesuje. Showmax jest także dystrybutorem wielu seriali, które są premierowo dostępne tylko na tej platformie. W tym wypadku głównym najbardziej znanym serialem jest „Ucho Prezesa” . Ostatnio na antenie zadebiutował także program SNL Polska, który jest swoistym hitem i próbą zapożyczenia amerykańskiego klimatu TalkShow.

No dobrze. Podejdźmy do tematu z innej strony . Co wyróżnia platformę showmax od standardowych stron, które oferują tą samą bazę filmów ? Pozwólcie, że wymienię kilka korzyści.

– Wysoka jakość obrazu HD,Ultra HD a nawet 4k)
– Często aktualizowana baza filmowa-Najnowsze produkcje w nigdzie niedostępnej jakości )
– Multiplatforma – Showmax można oglądać z aplikacji przygotowanej na smartfony czy też konsole Xbox oraz PS4
– 14 Dni darmowego oglądania W tym czasie sprawdzisz czy warto korzystać z serwisu i nic za to nie zapłacisz* po tym okresie zapłacisz tylko 19,90 na miesiąc)
– Niska cena . Zaledwie 19,90zł na miesiąc i możliwość zrezygnowania w każdym momencie .
– Najlepszej jakości serwery nawet posiadając nie najwyższych lotów internet filmy i seriale nie będą ci się cięły jak w przypadku innych stron )
– Bez awaryjność

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się do tego, że Showmax jest lepszym rozwiązaniem niż oglądanie nielegalnych kopii filmów w internecie to zachęcamy cię do sprawdzenia samemu co tracisz. . Rejestrując się z tego linku zyskasz dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali. Przez 14 dni będziesz mógł oglądać filmy i seriale w najwyższej jakości, a potem sam zdecydujesz czy chcesz kontynuować, czy nie. Co stoi na przeszkodzie by sprawdzić serwis Showmax ?

Na łamach naszego serwisu postaramy się każdego miesiąca przedstawić najnowszą listę produkcji, które znajdą się w ofercie strony. Zapraszamy więc do uważnego śledzenia naszego portalu i skorzystania z wyjątkowej okazji OGLĄDANIA FILMÓW ONLINE.

Categories

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website