what going on?
Kliknij by zamknąć
27K Wyświetlenia
Tomb Raider Online ( 2018 ) PL

Tomb Raider Online ( 2018 ) PL

Tomb Raider cały film , Tomb Raider online Mar. 14, 2018USA9/10
Twoja Ocena 0
8.2 10

Video trailer

opis

Ekranizacja światowej przygodówki znana i lubiana przez wszystkich gra komputerowa Tomb Raider . Opowiadająca o fikcyjnej brytyjskiej archeolog Lary Croft , która rozwiązywała tajemnicze zagadki starożytności . Po raz pierwszy mogliśmy ją zobaczyć w 1996 roku gdzie ukazała się pierwsza gra z serii Tomb Raider  do dziś ta postać jest dochodową marką . Seria miała bardzo dużo części sześć pierwszych gier zostało stworzonych przez Core Design , a następne cztery już przez Crystal Dynamics. Jednak wszystkie wydało Eidos Interactive i to oni mają wszelkie prawa do znaku towarowego. Gry z tej serii sprzedały się w fenomenalnym tempie i osiągnęły do dziś 58 milionów sprzedanych egzemplarzy  co czyni Tomb Raidera jedną z najlepszych sprzedanych gier komputerowych w całych dziejach .

Pierwszy długo metrażowy film pojawił się na ekranach już w 2001 roku i nosi on nazwę ” Lara Croft : Tomb Raider ” gdzie w główną bohaterkę wcieliła się znana na całym świecie Angelina Jolie  i to ona przyczyniła się do popularności tej produkcji . Dwa lata póżniej fani doczekali się kontynuacji kinowej serii o nazwie ” Lara Croft Tomb Raider  : Kolebka Życia ” gdzie po raz kolejny widzowi mieli okazje oglądać na ekranie Angeline Jolie wcielającą się w Lare Croft , która i tym razem nie zawiodła i spisała się w swojej roli doskonale nie sprawiając zawodu miłośnikom dobrego kina . Po długich latach nieobecności znów zaszczyciła nas swoją obecnością nasza bohaterka , a wszystko za sprawą premiery gry „Rise of the Tomb Raider ” która ukazała się w 2015 roku i to własnie na podstawie najnowszej gry reżyser Roar Uthaug postanowił nakręcić bogaty w efekty specjalne film o losach Lary.

W główną rolę wcieli się tym razem Alicia Vikander znana z filmu ” Tulipanowa Gorączka ” nie wiemy dlaczego Angelina nie zgodziła się na świeżą produkcję mamy jednak nadzieje że Alicia poradzi sobie jeszcze lepiej  i odnajdzie w sobie swoją postać . Wszystko zaczyna się od zniknięcia ojca Lary , wiecznego podróżnika i odkrywcę . Młoda dwudziesto jedno letnia kobieta podąża własną droga , buntując się i odnawiając ostatniej woli ojca , który chciał dla niej spokojnego życia. Postanawia wybrać się w miejsce ostatniego połączenia GPS swojego ojca poszukując jakikolwiek śladów o zaginięciu . Znajduje grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii . Przerażająca wyspa kryje wiele niebezpieczeństwa i tajemnic . Jeżeli Lara nie przezwycięży własnych leków , może nie przeżyć całej wyprawy . Jak wiele będzie zdołała poświecić by odkryć przerażającą prawdę o zniknięciu ojca . Premiera Tomb Raider cały film  już niebawem na ekranach kin.

 

Tomb Raider Online ( 2018 ) PL
Tomb Raider Online ( 2018 ) PL
Tomb Raider Online ( 2018 ) PL
Tomb Raider Online ( 2018 ) PL
Tomb Raider Online ( 2018 ) PL
Tomb Raider Online ( 2018 ) PL
Tomb Raider Online ( 2018 ) PL
Tomb Raider Online ( 2018 ) PL
Tomb Raider Online ( 2018 ) PL
Tomb Raider Online ( 2018 ) PL
Oryginalny TytułTomb Raider
TMDb Ocena9.9 5,866 Głosów

Podobne Tytuły

Uprowadzona Online (2008) PL
Avengers: Wojna bez granic Online ( 2018 ) PL
Deadpool 2 Online ( 2018 ) PL
Uprowadzona 2 Online (2012) PL
Pasażer Online ( 2018 ) PL
Kobiety mafii Online ( 2018 ) HD
Czarna Pantera Online ( 2018 ) PL
Uprowadzona 3 Online ( 2014 ) PL
Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online ( 2017 ) HD
Pitbull Ostatni Pies Online ( 2018 ) HD
Botoks ( 2017 ) HD

(1) comment

  • Robertgrach28 stycznia 2018Odpowiedz

    Jak to świetny film jest !

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website